Powerbanky od TP-Linku se vyznačují rychlým nabíjením

Výrobce síťových zařízení TP-Link uvedl novinky ve své řadě powerbank, modely TL-PBG6700 a TL-PBG3350 patřící designové série Vivid.

Powerbanky jsou samozřejmě určeny k nabíjení mobilních zařízení na cestách. Co je však odlišuje od konkurence, je rychlost tohoto nabíjení. Například iPhone 6s Plus nabijete s modelem TL-PBG6700 za 150 minut, zatímco s originální nabíječkou za dobu o 100 minut delší. Vyšší rychlost je patrná taktéž při nabíjení samotné powerbanky ze sítě – dle TP-Linku je tato rychlost až o 65 % vyšší oproti srovnatelným konkurenčním powerbankám.

S pomocí nových zařízení od TP-Linku nabijete zařízení s iOS, Androidem, Windows a většinou dalších platforem, kromě obligátních smartphonů a tabletů například nositelná zařízení, GPS, MP3 přehrávače či přenosné Wi-Fi hotspoty. K nabíjení dochází prostřednictvím rozhraní USB.

Výrobce deklaruje, že použité články značky LG si i po pěti stovkách nabíjecích cyklů zachovají většinu své původní kapacity. Mimochodem, pokud jde o tu kapacitu, ta je vyjádřena číslicí v názvu každého z obou modelů (v mAh).

Již samozřejmostí je ochrana proti zkratu, přepětí, přetížení, přebití, podvybití a přehřátí, což chrání jak nabíjené zařízení, tak powerbanku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Elektro, Komerční články, Počítače se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.