Jak začít s elektronickou cigaretou krok po kroku

Náležíte k aktivním kuřákům, jejichž spotřeba cigaret dosahuje vysoké hranice? Nebo s kouřením teprve začínáte a uvědomujete si všechna možná rizika, jež jsou s vaším konáním spojena? Ať již jsou důvody pro první zapálení cigarety jakékoli, pouvažujte, jestli by nebylo vhodné zaměnit klasickou cigaretu za její elektronickou sestru. Zajímavé přednosti totiž hovoří jasně ve prospěch těchto elektronických vychytávek, díky kterým můžete ušetřit velmi zajímavý finanční obnos, ale taktéž své zdraví zatěžovat o mnoho mírnější formou.

Je jasné, že pokud nemáte s elektronickými cigaretami zkušenosti, budete z prvopočátku tápat v jednotlivých označení, rozličných typech, ale i příslušenství, které je uvedeno na náš trh. Svou první elektronickou cigaretu vybírejte obezřetně pouze u prověřených distributorů, kteří vám přispějí svými cennými radami. Nenechte se nalákat na nápadně nízké ceny e-cigaret, praktických clearomizérů, náplní do e-cigaret (e-liquidů) či dalšího nezbytného příslušenství. Vždy srovnejte cenu v poměru ke kvalitě konkrétního výrobku a nebojte se za tuto kvalitu připlatit.

Konkrétní typ elektronické cigarety a zvláště pak její baterii vybírejte dle intenzity kouření. Zvolit můžete také chytré e-cigarety anebo e-cigarety, které budou od těch „obyčejných“ takřka k nerozeznání. Pořizujete-li si první e-cigaretu, potom vybírejte ze střední cenové kategorie. Nezapomínejte ani na vhodné zvolení e-liquidu, který se podle sebe různí podle obsahu samotného nikotinu. Na našem trhu se zpravidla setkáte s náplněmi pro silné, slabé a střední kuřáky. Objevit však můžete I e-liquidy, které disponují nulovým obsahem nikotinu a jsou proto určeny jen k ochucení páry elektronické cigarety. V neposlední řadě je též nutno zmínit, že elektronickou cigaretu, včetně jejího příslušenství, je žádoucí nakupovat jen a pouze ve známých a ověřených obchodech a e-shopech.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.