Pronájem nákladních vozidel

Pronájem nákladních vozidel je stále více oblíbený mezi přepravci velkých nákladů. Umožňuje se totiž rychle přizpůsobovat poptávce a přepravovanému zboží. V případě změny přepravovaného nákladu lze rychle a jednoduše změnit typ nákladního vozu bez nutnosti velkých investic do nákupu nového vybavení. V takových případech je pronájem nákladních vozidel k nezaplacení.

Pronájem nákladní techniky

Potřebujete rychle nějaký speciální kus nákladní techniky? V naší nabídce najdete mnoho speciálních kusů nákladní techniky. Není problém si pronajmout například kropící vozidlo.

Pronájem nákladní techniky je výhodný pro každého, kdo potřebuje vozidla jen krátkodobě, nebo se mu často mění typ přepravovaného zboží. Můžete například vlastnit pouze tahač a v pronájmu mít přívěs, který budete měnit podle aktuální potřeby.

Dalšími typy speciálních vozů, které si můžete pronajmout je například montážní plošina, čelní nakladač, traktorbagr, nebo třeba jeřáb. Nabídka se neustále rozšiřuje o nové typy speciálních vozů.

Stáří vozů se pravidelně obměňuje a v nabídce jsou vozy plnící normu EURO V, která je podmínkou pro vjezd do některých měst a podobně.

Podmínky půjčení

Kauce je ve výši měsíčního pronájmu a hradí se z ní případná spoluúčast při nehodě vozidla. Vozidlo si může půjčit firma i fyzická osoba, stačí pouze 2 doklady, příslušné řidičské oprávnění a kauce. Smlouva je sepsána a vše je vyřízeno do 15 minut.

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto-moto se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.