Dlouhé vlasy můžete mít i Vy!

Nechcete čekat až Vám Vaše vlasy dorostou? Nelíbí se Vám, že Vaše vlasy nemají žádný objem nebo se Vám začíná dělat lysinka? Pro všechny ženy nebo také muže je tu vynikající řešení, jak tyto problémy zastavit.

Společnost ProfiBeauty se již dlouhá léta zabývá prodlužováním a také zahušťováním vlasů a nabízí jen ty nejlepší vlasy k prodloužení. V jejich kamenné prodejně, která se nachází na královských Vinohradech v centru Prahy, naleznete obrovské množství vlasového materiálu s různými odstíny, délkami, hustotou nebo také vlnitostí. Nejkvalitnější jsou panenské středoevropské vlasy, ale velmi kvalitní jsou rovněž východoevropské vlasy. Jiné vlasy v ProfiBeauty ani nehledejte, v nabídce je pouze kvalita.

Prodloužení vlasů nebo zahuštění vlasů je vlastně permanentní záležitost, která Vám vydrží několik měsíců bez kadeřnického zásahu. Pokud byste nechtěli trvalé prodloužení vlasů, existují také vlasy k prodloužení clip in, což jsou vlasy na sponkách, které máte během 5 minut nasazené, případně paruka, kterou v ProfiBeaty vyrábějí na zakázku. Permanentní prodlužování vlasů například metodou extendmagic (= horká novinka v prodlužování vlasů, která prodlouží nebo zahustí vlasy krátké i 1 cm), vlasové pásky (= nejoblíbenější a nejžádanější metoda prodlužování vlasů, díky které máte prodloužené vlasy maximálně do 50 minut) nebo prodlužování vlasů keratinem (= osvědčená metoda, která se dělí na keratin za tepla a keratin za studena), dělá společnost ProfiBeauty ve svém salonu. V kamenné prodejně ProfiBeauty jsou k dostání vlasové pásky ze středoevropských vlasů nebo z východoevropských vlasů. Na metodu prodlužování vlasů microring, nanoring, microtubes, ale také na metodu prodlužování vlasů keratinem, vlasovými páskami či extendmagic organizuje ProfiBeauty kurzy prodlužování vlasů.

Cena prodlužování vlasů záleží na metodě prodlužování – čím složitější metoda, tím více stojí, dále také na vlasovém materiálu, délce vlasů a hustotě vlasů. ProfiBeauty provádí levné prodlužování vlasů za kvalitní práci. Používá ten nejlepší vlasový materiál, příslušenství k prodlužování vlasů a vyškolení profesionálové opravdu vědí, co dělají. Ostatně se přesvědčte sami – prodej vlasů Praha ProfiBeauty sídlí na pražských Vinohradech a profesionální asistentky Vám rádi s výběrem pomohou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.