Dřevěné KVH hranoly mají mnohostranné využití

S jarem nadchází čas pro rekonstrukce bytu, stavby domů nebo na úpravy zahrady. Při těchto aktivitách se neobejdete bez dřevěných materiálů a stavebních prvků, které jsou konstrukčními materiály pro různé typy staveb.

Důležitým stavební prvkem jsou KVH hranoly, které využijete při mnoha příležitostech. Plánujete-li postavit dřevostavbu nebo i pergolu či altán, určitě si budete muset z nabídky KVH hranolů vybrat. KVH hranoly mají přesně stanovené rozměry a vlastnosti, jako jsou ohýbání či vlhkost. Stavební hranoly jsou vyráběny pouze z kvalitního dřeva.

KVH hranoly jsou důležitým materiálem při stavbách dřevostavby, stejně jako OSB desky. S tímto materiálem postavíte třeba i pergolu.

Plotovky na dřevěné terasy

Plotová prkna neboli plotovky jsou ze smrkového dřeva a jsou to vlastně hoblovaná prkna. Podélné hrany u plotovky sražené a mohou mít různá zakončení. Nejpoužívanější na zahradní ploty jsou plotovky s obloučkem. Další využití je na balkony nebo na předělení zahrady.

Jaro tedy přeje úpravám na zahradě, nezapomeňte však i na interiéry. Ideální je nechat si udělat návrhy interiérů od zkušených architektů na míru. Rekonstrukce vašeho bytového jádra nebo koupelny pak bude probíhat hladce a bez zbytečných starostí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.