Vymáhání faktur po splatnosti s Dlužíš.cz

Rád bych vás dnes seznámil s novinou na českém internetu, kterou je projekt Dlužíš.cz, který vám poslouží jako zbraň proti dlužníků a neplatičům.

Tento projekt funguje jako registr dlužníků, kde ZDARMA zveřejníte dlužníka a jeho nezaplacené faktury po splatnosti. Určitě se ptáte jaký to bude mít význam? Význam je takový, že dlužníkovi uděláte pořádnou ostudu a to na místě odkud čerpá zákazníky a to na internetu. Náš projekt má již dnes skvělou návštěvnost, která se každý den zvyšuje díky stále rostoucí popularitě našeho seznamu dlužníků mezi věřiteli.

Jako faktury a dlužníky doporučujeme zveřejnit?

Doporučujeme vám zveřejnit faktury po splatnosti co nejmenší dobu a to třeba již po 20 dnech, protože čím dříve fakturu (dlužníka) zveřejníte, tím je úspěšnost vymožení vyšší. Pokud budete zbytečně čekat několik měsíců, může se stát že peníze již nikdy neuvidíte a to ani přes soudní vymáhání pohledávek. Dlužník, kterého se chystáte zveřejnit může být právnická osoba…zde nepotřebujete jeho souhlas anebo také podnikající fyzická osoba ale zde pozor, protože budete potřebovat jeho souhlas s tím, že jej někde zveřejníte. Souhlas získáte ještě v době kdy je dlužník pouze zákazníkem a to tak, že například do obchodních podmínek svého eshopu uvedete poznámku, že v případě prodlení s platbou bude zákazník zveřejněn jako dlužník na webu Dlužíš.cz.

Přejeme vám hodně úspěchů při vymáhání pohledávek a budeme velmi rádi, když využijete naší služby.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.