Jak nápaditě ozdobit svatební dort? Použijte marcipánové figurky.

Kdo by netoužil po krásném a zajímavém svatebním dortu. Mnohé cukrářské firmy vám dokáží vyrobit dort v jakémkoliv tvaru či nabízí velikost, která dokáže svatebčany doslova ohromit. Ale podstata krásy svatebního dortu není v jeho velikosti, nýbrž nápaditém dortovém ozdobení.

Marcipánové figurky na svatební dort

Marcipán je upravován buďto pro přímou spotřebu, kdy je nabízen ve tvaru různých tyčinek, válečků a dalších tvarů a samozřejmě je nabízen také jako marcipánové ozdoby na dorty. Fantazie výrobce marcipánu nezná hranic a tak si můžete zakoupit například:

  • Marcipánové srdce z lásky
  • Marcipánové růžičky s lístkem
  • Podkova pro štěstí z marcipánu
  • Zamilované marcipánové berušky
  • Svatební figurky z marcipánu podle přání

Svatební dort je mezi cukrářskými výrobky přece jen hlavní ozdobou svatební tabule. Nechte se inspirovat a podívejte se jaké figurky na dorty nabízí Frischmann Vyškov. Tento tradiční výrobce nepoužívá žádné náhražky, ale veškeré ozdoby na dorty jsou vyrobeny vždy z pravého marcipánu bez ochucovadel či umělých aromat. Prvotřídní suroviny, prověřená receptura, která je původcem skvělé chuti i vlastností, kterých u umělého marcipánu nedosáhnete jsou zárukou výborné modelovatelnosti figurek a výtečné chuti.

Ozdobená svatební tabule

Ke správné svatební hostině sladkosti patří a pro svatebčany jsou vyráběny tradiční cukrářské výrobky, jako zákusky, slavnostní dorty, svatební dorty, svatební koláčky či minidezerty. Zkuste ale použít marcipánové ozdoby na dorty nebo figurky z pravého marcipánu. Jednoduše tak získáte netradiční cukrářské výrobky, které budou svatebčané obdivovat a které jim budou současně chutnat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.