Jednodílné nebo dvoudílné plavky?

Pokud si vybíráte nové plavky na letní měsíce, určitě váháte nad tím, zda sáhnout po jednodílném nebo dvoudílném modelu. Dvoudílné plavky jsou sice mnohem oblíbenější, to ale neznamená, že vám ty jednodílné nebudou slušet. Ani ty rozhodně nemusí být nudné, jelikož dnes je můžete zakoupit v celé škále atraktivních variací.

Při výběru plavek je v první řadě nutné řídit se padnoucím střihem a dobrou velikostí. Jiné plavky se hodí pro ženy s postavou jablka a jiné s postavou hrušky. V článku jak si vybrat plavky na webových stránkách znackovedamskeplavky.cz vám poradí, co vše při jejich koupi zohlednit. Jestliže chcete, aby vám plavky vydržely jako nové i po několik sezón, doporučujeme sáhnout po plavkách značkových z kvalitních materiálů.

Takové plavky pořídíte například pod značkou Victoria’s Secret. Jedná se o prověřeného výrobce dámských plavek, spodního prádla a oblečení. Výhodou je dostupnost této značky u nás v ČR, jelikož si ji nemusíte objednávat v zahraničních e-shopech, ale plavky můžete zakoupit i v některém obchodě u nás. Jen si dejte dobrý pozor, abyste vybrali opravdu prověřený obchod.

Příspěvek byl publikován v rubrice Oblečení a móda se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.