Ražba pamětních medailí

Pokud váháte, čím obdarovat vaše blízké při výročí, svatbě či jiné významné události, skvělým dárkem je pamětní medaile nebo mince. Na pamětní medaili můžete vymyslet vlastní motiv, který nejprve grafik upraví do požadovaného formátu a následně razič na minci vyrazí. Na pamětní minci může být například datum významné události nebo jméno obdarovaného.

Společnost Ražba.cz se výrobou medailí a pamětních mincí zabývá velmi dlouho a proto může nabídnout profesionální služby.

Výroba mincí a medailí je totiž historickou disciplínou, kterou ovládá stále méně lidí. Medaile na zakázku se vyrábí tak, že je potřeba nejprve vyrobit raznice a poté až razič může požadovaný motiv do medaile vyrazit.

Často požadovaným dárkem jsou i stříbrné pamětní mince. Neváhejte a zkuste si také vyrazit vlastní mince či medaile. Pamětní mince a medaile jsou skutečně dárkem, kterým vystihnete podstatu a příběh obdarovaného. Tradiční výroba mincí je přidaným bonusem, který jistě každého potěší. Pokud stále váháte, zajděte se podívat na některé historické trhy, kde raziči své umění předvádějí veřejnosti.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.