Vyzkoušejte skvělé hry od BIGPOINT

Nebuďte smutní, že nemáte zdání, co s volným časem a najděte si zábavu, která vás vždy pobaví. Někteří mají rádi nakupování, jiní si dávají do těla ve fitku. A stovky milionů lidí po celém světě se oddávají paření pc her. Ty už jsou velmi dlouho nejpopulárnější formou zábavy vůbec a Milují je pařani obou pohlaví, všech věkových kategorií a víry.

Ať už paříte placené herní tituly, či online flash hry zdarma, pokaždé si užijete spoustu zábavy. Jestliže jste se pc hrám až do současnosti úspěšně vyhýbali, nebuďte smutní. Nasměrujeme vás na ty nejoblíbenější hry online, které na vás udělají dojem. Browser hry mají, oproti krabicovým počítačovým hrám, celou řadu pozitiv. Dají se hrát bez instalace a zpravidla jsou zdarma. Vysokorychlostní internet dal game developerům dostatek prostoru a i browserové akční hry se nyní pyšní perfektním trojrozměrným kabátkem, tématickou hudbou a příjemným ovládáním.

Hry v prohlížeči dnes šlapou na paty klasickým gameskám a jasné, že k nim konvertuje stále větší množství zástupců hráčské komunity. Koukněme se nyní na nejvyhledávanější onlinovky od vývojářů z BIGPOINT. Vzpomínáte si i po čase na bláznivou gamesu Farmerama? Také Farmerama pochází z dílny BIGPOINTu a netrvalo dlouho, aby našla nástupce. Máte-li obavy z letecké dopravy, pro jistotu se následující hře vyhněte obloukem. Skyrama vás přenese do manažerského křesla a je jen na vašich schopnostech, jak se své nové role zhostíte. Podaří se vám vybudovat mezinárodní dopravní uzel, či o všechno přijdete? Značně oblíbené bývají i akční hry online, mezi nimiž má BIGPOINT také jeden kousek. Nese název Drakensang a nejde o nic jiného, než dechberoucí fantasy. Najděte si rytířskou zbroj a čarodějnický rubáš a zachraňte svět před nepřítelem. Budete-li chtít změnu, chopte se velení pirátské bárky onlinovce Piratestorm. Těšte se na nelítostné námořní války, cennou kořist a mimo jiné i celé hodiny zábavy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.