Alfainzerce.cz – řádková inzerce zdarma

Inzertní server Alfainzerce.cz  Vám umožní zpeněžit věci, které již dávno nepotřebujete a leží v koutě třeba již roky bez jakéhokoli užitku. Nejen toto Vám umožní náš inzertní server. Zboží můžete rovněž poptávat. Inzerce u nás je rychlá, účinná a zdarma!

Inzerát lze zdarma přidat v několika málo krocích. V prvním kroku vyplníte typ inzerátu – nabídka nebo poptávka, obsah, název apod. V dalším kroku můžete přiložit fotografie. Velikost ani množství fotek nikterak neomezujeme. Inzerát je zveřejněn ihned, je však třeba dodržovat podmínky inzerce. pokud nebude inzerát vyhovovat, bude smazán.

Inzerovat u nás mohou i firmy. Musí však dodržet pravidlo, že jeden inzerát musí odpovídat právě jednomu kusu nabízeného zboží. Autobazar tedy musí například vytvořit jeden inzerát pro každé nabízené auto.

Soukromá inzerce je u nás zdarma. Inzeráty lze publikovat v různých kategoriích. V těchto kategoriích lze inzeráty přehledně filtrovat dle různých kritérií. Například můžete zobrazit pouze inzeráty z kraje nebo okresu, kde bydlíte.

Budeme se těšit, že nás navštívíte.

Příspěvek byl publikován v rubrice eshopy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.