Jak jednoduše zabezpečit webové stránky

Zjistěte jak ochránit vaše projekty před hackery a navíc získejte 1 rok důležitého zabezpečení www stránek zdarma.

Denně navštěvujeme desítky stránek a „surfujeme“ po internetu. Některé webové stránky však nemají zabezpečenou komunikaci přes bezpečný (HTTPS) protokol. Kdokoli tak může číst data proudící mezi počítačem uživatele a serverem – jednoduše řečeno, vaše osobní údaje, hesla nebo čísla karet mohou být během pár sekund odcizena třetí osobou. A útočníkovi k tomu stačí volně dostupné softwarové vybavení. Jak to vyřešit?

O zabezpečení webových stránek se také dozvíte více na www.SSLmarket.cz.

Pokud vlastníte jakýkoli www projekt, existuje jednoduchá a rychlá obrana proti hackerským útočníkům, která zároveň posílí vaši roli důvěryhodného a zodpovědného majitele webových stránek.

Jak získat zabezpečení rychle

Pro šifrování veškeré komunikace proudící mezi vaším webem a návštěvníkem slouží SSL certifikát RapidSSL. Nikdo díky tomu nezjistí obsah přenášených dat a navíc vaše návštěvníky nebudou obtěžovat žádné varovné hlášky. Certifikát RapidSSL získáte za pár minut a nasadit ho může šikovný admin během chvilky. Jde o nejlevnější SSL certifikát z nabídky SSLmarket.cz pro zabezpečení webových stránek

Akce pro čtenáře dejecho.cz

Projekt SSLmarket.cz pro nachystal pro čtenáře tohoto blogu speciální slevový kupon, se kterým získáte 1+1 rok zabezpečení vašich www projektů zdarma! Certifikát RapidSSL nyní zabezpečí vaše webové stránky ještě levněji, již za 245 Kč/rok. Váš slevový kód: RAPODZ13.
SSL certifikát na 1 rok zdarmaBližší informace o SSL certifikátu RapidSSL >>
Díky slevovému kódu získáte 2 roky zabezpečení domény .cz jen za 490 Kč.

Certifikát zabezpečí webové stránky ve tvaru s i bez www. Hodí se pro jakýkoli www projekt, kde se nevyžaduje ověření společnosti, pro kterou byl SSL certifikát vystaven. Příkladem jsou menší www projekty, intranet, interní systémy a další, pro které by mělo být zabezpečení SSL certifikátem a ochrana dat samozřejmostí.

A jaký krok k bezpečnosti dnes uděláte Vy?

SSL certifikáty pro vás zajišťuje www.SSLmarket.cz, široká nabídka SSL certifikátů na jedné adrese.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Internetové služby. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.