Nejlepší online hra pro 2

Znáte nejlepší online hru pro 2 hráče? Myslíte na jinou hru než je Bubble Trouble? Tak to je chyba!

Až si zahrajete tuto skvělou onlinovku, změníte o nejlepší hře pro 2 určitě názor. Vaším úkolem ve hře Bubble Trouble bude střílet do všech bublin, které kolem Vás poskakují a snaží se Vás trefit. Aby jste to neměli tak jednoduché, tak bubliny po úspěšném zásahu hned nezmizí. Pouze se rozdělí na 2 menší, které musíte opět trefit. Další potíž je v tom, že můžete vystřelit současně pouze jednu „harpunu“.

Aby toho nebylo málo, občas z kuliček padají různé bonusové itemy. Většina z nich Vám opravdu při hře pomůže, ovšem někdy se vyplatí taktizovat a určité bonusy nebrat. Však to časem poznáte a sami na to přijdete. Celá hra má spoustu úrovní, jejichž obtížnost s každou další narůstá.

Hra pro 2 hráče v Bubble Trouble je opravdu zábavná. Nemusíte totiž úrovně zdolávat sám,  ale můžete si na kooperaci přizvat kamaráda. Jak se říká, ve dvou se to lépe táhne a v Bubble Trouble to platí dvojnásob! Ze začátku si možná budete plést postavičky, ale časem si na to zvyknete. Zhodnotím-li tuto onlinovku na bodové škále od 1 do 10, dávám jí 8 bodů!

Příspěvek byl publikován v rubrice Hry a hračky se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.