Fotopasti – zvolte si tu správnou

Při nákupu přes internet bychom měli být velmi obezřetní a opatrní. Prověření e-shopu před objednávkou nebo dokonce před odesláním peněz by mělo být samozřejmostí. Taková pravidla platí i při nakupování fotopastí.

Vždy bychom měli takový nákup provádět u specialisty, který ví, o čem je řeč, a co prodává. Jedním takovým specialistou je například e-fotopast.cz. To by byl první krok při výběru fotopasti – výběr spolehlivého prodejce. Další otázky by se už měly týkat výběru konkrétního modelu fotopasti. K čemu ji chcete využívat? Co od ní čekáte? Jakou by měla mít výdrž? Důvody k pořízení tohoto mechanismu můžete mít dva: myslivost nebo ostraha majetku. Nejprve se podívejme, jak by při výběru fotopasti měli přemýšlet myslivci.

Dalo by se říct, že v tomto případě ani tak nejde o vysokou kvalitu nafocených fotografií. Pomocí fotopasti totiž chceme hlavně zmapovat pohyb zvířat a ne vytvářet profesionální fotografie, které bychom si pak vystavili na zdi v pracovně. Lehký a cenově dostupný model představuje SG370. Její nevýhodou je ovšem napájení pouze čtyřmi tužkovými bateriemi – fotopast tudíž nevydrží tolik. Vyšší rozlišení a také napájení více bateriemi (8) nabízí SG550V. Nevýhodou dvou výše zmíněných je malý displej. Fotografie si nejlépe prohlédnete na vašem počítači. Denní report o nafocených fotografiích a pořízených záznamech umí na mobilní telefon zasílat model SG550M. Dokonalé zacílení této fotopasti je možné díky laserovému ukazovátku. To byly fotopasti série ScoutGuard, které jsou vhodné pro myslivce.

Těm z vás, kteří chcete ochránit svůj majetek, doporučíme dva konkrétní modely řady Ltl.Accorn, jedná se o 5210MC a 5210MM. Jejich hlavní výhodou je, že při pořizování snímků nevydávají žádné světlo ani zvuk.

Vybrali jste si vhodnou fotopast? Internetový obchod e-fotopast.cz nabízí nejen tyto, ale i mnohé další modely.

Příspěvek byl publikován v rubrice eshopy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.