Aby vám šla práce ve výškách od ruky

Nevyhnete se práce ve výškách? Ať už je to řezání stromů nebo nátěry mostních konstrukcí, máme pro vás řešení. Na výškové práce si vyberte pracovní plošiny. Obraťte se na společnost Vysokozdvižné plošiny Vladimír Pánek z Vratimova u Ostravy. Nabízíme vám krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovních plošin. Svěřte se do našich rukou, i když potřebujete pracovní plošinu mimo Moravskoslezský kraj.

Jakou pracovní plošinu využijete vy?

K dispozicí vám je hned několik plošin. Dopřejte si např. pracovní plošinu MP 13 H, jedná se o vysokozdvižnou plošinu, která splňuje emisní normy EURO 5 a využijete ji při práci v zástavbě. Nabízíme i hydraulickou plošinu MP 16. U této vysokozdvižné plošiny se dostanete až do výšky 16 metrů a oceníte i její špičkové jízdní vlastnosti. Doporučujeme vám i montážní plošinu ATJ 180. Tato plošina nepotřebujte kotvit, a proto s ní budete moci snadno popojíždět. K dispozici vám je i montážní plošina MP 27-2. Jedná se o nejvyšší plošinu, která vás dostane do výšky 27 metrů. Obsahuje koš, do kterého se vejde až 5 osob.

Vyberte si vysokozdvižnou plošinu na míru vašim potřebám. Společnost Vladimíra Pánka vám garantuje jejich bezpečnost, kvalitnu a pravidelné servisování. A jaká je cena za zapůjčení plošiny? Můžete si pronajmout plošinu již od 410 Kč na hodinu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Komerční články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.