Nové půjčky před výplatou

Pokud patříte mezi ty, kteří často využívají nebankovních úvěrů, pak by vás mohla zajímat nová možnost získání půjčky před výplatou a to formou dvou nových společností, které nedávno začali tento druh úvěrových produktů v Česku nabízet.

Půjčky před výplatou jsou vlastně typem finské půjčky, kterou u nás začalo nabízet například Ferratum. Jde o menší úvěry do výše většinou 10 000 Kč s dobou splatnosti pouze v řádech týdnů.

Tyto půjčky jsou určeny nejen zaměstnancům, ale i studentům, seniorům či nezaměstnaným. Není totiž většinou potřeba doložení příjmů.

Další výhoda těchto úvěrů spočívá v tom, že vám často půjčí i když máte zápis v registrech dlužníků. Nebankovní poskytovatelé malých půjček do registrů totiž nenahlíží a takřka vůbec neověřují bonitu klienta.

To je také důvodem pro to, že novým klientům půjčují pouze menší částky. Pokud si tedy formou nové malé půjčky půjčujete peníze poprvé, pak máte většinou nárok na maximálně 2000 až 3000 Kč.

Novinkou je ovšem sms půjčka bez registru od společnosti Zaplo, která u nás působí teprve několik měsíců a je tedy relativně nová. U Zaplo si můžete hned poprvé půjčit až 5000 Kč.

Druhou novou nebankovní společností je firma NetCredit. Zde je zase výhodou to, že maximální půjčka pro všechny klienty je až 12 000 Kč, což není v sektoru půjček před výplatou obvyklé.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.