Tobogány na koupališti

Dnes již většina koupališť a aquacenter nabízí atrakce pro děti a dospělé. Ať už je to vodní dělo, proudový kanál, chrliče vody nebo třeba divoká řeka. Mezi takovými atrakcemi nesmí chybět oblíbený tobogán. Jestli jste překonali počáteční strach a nechali se zlákat k jízdě, dáte nám za pravdu, že je to silně návykové. Občas není na škodu dopřát si trochu adrenalinu, nemyslíte?

 A kam si zajet na nespoutanou jízdu? Inspirujte se na internetových stránkách zde, kde jsou k typům přidány obrázky pro lepší představu. Dozvíte se, že velké atrakce nejsou už jen dominantou Prahy, ale i menších měst. Zároveň se dočtete, jaká další lákadla jsou pro vás připravena.

Koupaliště Velké Opatovice nabízí nejen plavecký a rekreační bazén, ale také tobogán o délce 70 m. Dopřejte nejen svým dětem, ale i sobě radost z jízdy. Odměnou vám bude jejich smích a nadšení z povedeného výletu.

Letní aquapark Olomouc překvapí 116,99 m dlouhým tobogánem s rychlostí 5 metrů za sekundu a průměrnou dobou skluzu 23 vteřin. Svezte se v leže na zádech nebo nohama dopředu a nechte se sevřít náručí vody v bazénu s hloubkou v místě dojezdu 1, 10 metrů. Poté vyzkoušejte vodní skluzavku o délce 11,58 m, která se nachází hned u tobogánu.

Aquadream Barrandov pro vás bude tím pravým po pracovním dnu. Vaše bolavé svaly uvolní masážní rošty, whirlpool nebo vodní chrliče. Mezitím, co budete relaxovat, vaše děti se mohou svézt po 115 m dlouhém tobogánu, k jehož vrcholu vede 49 schodů. Aquadream myslel i na méně odvážné a zajistil pro ně tobogán o délce 62 metrů.

Koupaliště Pohoda v Únanově se vyznačuje opravdovou pohodou. Doslova nadšeni budete ze skluzavky, vodní jeskyně a divokého kanálu. Až se dostatečně vyřádíte na tobogánu, zrelaxujte se na masážních lůžkách nebo si lehněte pod slunečník a třeba si přečtěte oblíbenou knihu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.