Záclony z provázků zaujmou i vás

Znáte už provázkové záclony? Jedná se o moderní interiérový doplněk, který můžete pověsit do okna nebo ho použít i místo dveří. Provázkové záclony vás nadchnou na první pohled. Jsou lehké a vzdušné, stejně jako běžné záclony však zabraňují vniku nepříjemného hmyzu do místnosti nebo zamezují průniku slunečních paprsků. Můžete jimi tedy nahradit klasické záclony i třeba žaluzie. Hodí se do všech místností.

Pěkné záclony z provázků vám přináší internetový obchod www.provazkova-zaclona.cz, který začal fungovat teprve nedávno. Disponuje však bohatým sortimentem, ve kterém si jistě vyberete. Navíc zde máte jistotu výhodného nákupu za dobré ceny. Kromě klasických bílých provázkových záclon zde můžete zakoupit i záclony barevnější a také závěsy slavnostnějšího charakteru. Sáhněte třeba po pestrobarevných záclonách nebo po těch, které jsou prošité stříbrnou nití.

Při výběru záclony se zaměřte na její délku a šířku. Na délku se dá provázková záclona zkrátit – snadno ji odstřihnete. Na šířku ji zase nařasíte. Záclony jsou spíše užší, proto se snadno kombinuje i více barevných odstínů dohromady. Vyberte si takové, které budou ladit s atmosférou ve vašem interiéru.

Příspěvek byl publikován v rubrice eshopy se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.