Zútulněte si svůj byt díky černobílým obrazům!

Hledáte obraz na vaši prázdnou smutnou stěnu a stále se nemůžete rozhodnout jaký? Nechcete nic extrémního, ale chcete zaujmout? Černobílé obrazy jsou skvělým oživením do vašeho oblíbeného pokoje. Na barevné či bíle stěně nádherně vyniknou a navíc dodají člověku pocit útulnosti a elegance.

Výhoda černobílých obrazů je, že díky svému vybarvení mohou být pověšeny na jakkoliv barevné stěně, zdi, anebo tapetě a nevyvolají zbytečně přeplácaný dojem. Hodí se jak do kuchyně, tak i do pracovny nebo obývacího pokoje a vytvoří tak jedinečný neopakovatelný vzhled bytu. Vícedílné obrazy také zaplní větší prostor, a proto dobře vyplní prázdnou stěnu. Černobílé vícedílné obrazy můžeme koupit v různých velikostech, nejčastěji v rozměrech 90×60 cm. Také si můžete vybrat, kolika dílný by obraz měl být a to vše už záleží jen na vás a na vaší chuti.

Černá barva je temná a zajímavá, ozvláštní náš pokoj a vnese do něj tajemno. Bílá a šedá barva temnotu černé prosvítí a prozáří a celkově vznikne elegantní výtvor hodící se do každého prostředí. Z černé a bílé barvy mohou být vytvořené různé motivy, nemusí dávat smysl anebo může být na obraze černobíle panorama či staré fotografie, které nás donutí, se na obraz neustále dívat a unikat tak od reality.

Černobílý vícedílný obraz s majákem je krásným doplňkem do pracovny nebo do obývacího pokoje. Vyobrazuje cestu k moři a osamocený maják. V těžkých dnech vám pomůže představit si, že jste na opuštěném klidném místě, kde můžete rozjímat a roztřídit si myšlenky v dobrých dnech vám naopak dodá ještě víc pozitivní energie do další práce či aktivity. Pomocí tohoto majáku budete moci uniknout od reality každodenního stereotypního života. Maják vyobrazuje navigaci k cíli a pomůže vám se soustředit na svůj pracovní a životní úspěch. Tento obraz je třídílný a zkrášlí a povzbudí atmosféru pokoje, do kterého si ho zavěsíte. Tento krásný obraz má rozměry 90 x 60 cm. Každá část obrazu se velikostně liší.

Obraz New York, taktéž vícedílný černobílý se hodí do ložnice, do pokoje i do kuchyně. Na obrazu vidíte periferii New Yorku, pohled, který zná a viděl – ať už to bylo jen na internetu – snad každý. Pokud jste vždy snily o životě ve velkoměstě, je tento obraz právě pro vás. Přivede vás do rušného a zároveň klidného nočního New Yorku. Z obrazuje vyzařuje jak klid tak i spěch každodenního velkého města, jeho stres ale zároveň krásu. Do vašeho bytu přinese extravaganci a zajímavost, každá návštěva si ho všimne. Obraz se skládá ze tří stejných dílů o celkovém rozměru 90x 30 cm.

Černobílé vícedílné obrazy jsou cenově rozumné a dostupné. Jsou velmi originální a skvěle vypadají. Každý, kdo černobílý vícedílný obraz uvidí, zatouží po stejném.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Oblečení a móda. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.