Jak nepřibrat

Rozhodli jste se zhubnout, ale nemáte moc časů na cvičení? Nevědomky se přejídáte, protože musíte pořád něco ukusovat? Zranili jste se při sportu a bojíte se, že při léčbě naberete zpět své ztracené kilogramy? Možná existuje řešení, které by se Vám mohlo zamlouvat.

Slyšeli jste už o Acai Berry? Jedná se o plody palmy Açaí, která roste v Amazonii. Plody Açaí jsou bobulovité. Na jedné palmě rostou po tisíce. V Amazonii je to oblíbená pochoutka protože skvěle zasytí a navíc má čistí organizmus, což se v dané oblasti velice hodí. Ačkoliv je známá už stovky let, do Evropy masivně proniká teprve od roku 2004. Díky unikátnímu složení dokáže neuvěřitelně zasytit. Prostě nemáte potřebu neustále něco ukusovat. V USA se stala velice populární v pilulkách na hubnutí, když se o ní začala zmiňovat Oprah Winfrey a Rachel Ray.

Jejich rozmachu napomohlo i šíření spousty mýtů jako je léčba chronických onemocnění, anebo zvyšování sexuální atraktivity. Lékaři jsou však skeptičtější. Pravda bude zřejmě někde uprostřed. Acai Berry pomáhají pročišťovat tělo a posilují obranyschopnost těla. Lidé tak mohou být odolnější proti vedlejším příznakům nemocí. Dále se po nich samozřejmě hubne, takže pokud shodíte nějaké to kilo a navíc to spojíte s posilováním, tak zřejmě se stanete atraktivnějším pro okolí.

U nás je nejrozšířenějším dodavatelem výtažku bobulí z Acai společnosti NaturalSlimFit, která prodává certifikované výrobky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.