Nátěry dveří a jiných velkých ploch lépe zvládnou natěrači

Nátěry dveří bývají zásadní – nová aplikace nátěrové hmoty vám zachrání dveře, ať už dřevěné nebo ocelové. Nátěry dveří nejen prodlouží jejich životnost, ale také je zkrášlí. Dřevěné a ocelové dveře mají tu výhodu, že je lze renovovat a nemusí se hned vyměnit, čímž se obnos potřebný k obnově dveří výrazně zmenšuje.

Nátěry dveří jsou pro nezasvěceného docela náročnou prací. Na velkoplošných nátěrech jde vidět každý špatný tah štětcem, nevhodná technologie nátěru a podobně. Pokud se chcete nekvalitnímu nátěru vyhnout, pozvěte si natěrače, kteří jsou zruční a vaše dveře budou opět krásné i plně funkční.

Druhy dveří které lze natírat

Jestli vlastníte dveře, které lze opatřit novým nátěrem, můžete si je zrenovovat sami a nebo si na to můžete pozvat natěrače. Nátěry dveří se provádí u těchto typů dveří:

  • vstupní dveře do objektu
  • interiérové dveře
  • plotové branky a brány
  • průmyslová vrata a dveře
  • ocelové dveře
  • dřevěné dveře
  • dveře výtahových kabin a šachet

Pokud chcete kvalitu, nenechte se zlákat levnými nabídkami, ale pozvěte skutečné odborníky, kteří natěračským pracem rozumí.

Nátěry dveří přenechejte natěrači

Nátěry dveří  jsou docela složitou prací, která se dá odvést kvalitně, jen pomocí zkušeností a let praxe. Pro získání těch nejlepších výsledků jsou natěrači dobrou volbou. Natěrači umí správně namíchat barvy, dobře znají technologii práce a provádí plynulé tahy, které působí celistvě. Vaše dveře budou s natěrači v těch nejlepších rukách. Natěrači vám budou ve všem nápomocní a pomohou vám i s výběrem správného barevného odstínu.

Natěrači zhodnotí stav vašich dveří a navrhnou nejvhodnější pracovní postup. K nátěrům dveří samozřejmě patří i odstraňování nátěrů starých nebo poškozených.

Odstraňování nátěrů

Odstraňování nátěrů patří k základním krokům, jak získat krásné dveře. Odstraňování nátěrů přenechejte odborníkům, jelikož je nesprávným či nevhodným postupem můžete znehodnotit. Natěrači vám mohou odstranit staré nátěry několika způsoby:

  • Mechanické odstraňování nátěrů – ocelovým kartáčem, špachtlí, oškrábáním, otryskáním, oloupáním.
  • Chemické odstraňování nátěrů – pomocí organických rozpouštědel, tuků, vody.
  • Tepelné odstraňování nátěrů – opalování plamenem nebo horkým vzduchem.

Odstraňování nátěrů je zdlouhavá a náročná činnost, u které je potřebná praxe. Špatné odstranění nátěru ovlivní následnou kvalitu nového nátěru a vaše dveře nebudou vypadat podle vašich představ.
S natěrači sázíte na jistotu, protože na všechny natěračské služby poskytují záruku a je jen na nich, aby odvedli dokonalou a pečlivou práci.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.