TP-Link nabízí Wi-Fi router se 4G připojením

Společnost TP-Link přidala ke svému portfoliu síťových produktů dvoupásmový Wi-Fi router Archer MR200, který disponuje možností přístupu k internetu přes LTE.

Prostřednictvím zařízení si uživatelé mohou vytvořit vlastní bezdrátovou síť o rychlosti až 733 Mbit/s, která je dostatečná i pro některé náročnější úlohy včetně multitaskingové práce. S využitím technologie 4G LTE se pak lze pomocí routeru připojit k internetu rychlostí až 150 Mbit/s. Díky integrovanému standardnímu portu LAN/WAN je model Archer MR200 možno propojit s dalším modemem, a to buďto kabelovým, DSL nebo optickým.

Využití najde router zejména tam, kde není k dispozici pevné připojení k síti, a to jak pro firemní (třeba na podnikových akcích či stáncích na veletrzích), tak pro osobní účely (na chalupu či na cesty).

Podstatným prvkem je i jednoduchost nastavení, které spočívá ve vložení aktivní datové SIM karty s podporou 4G LTE nebo připojení WAN/LAN kabelu. Veškeré další nastavení pak router provede automaticky.

Zařízení TP-Link Archer MR200 zakoupíte na našem trhu již nyní za doporučenou maloobchodní cenu 4 799 Kč včetně daně.

Příspěvek byl publikován v rubrice Počítače se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.