Všichni zákazníci freeSAT získají na víkend HBO zdarma

Provozovatel satelitní TV služby freeSAT UPC DTH oznámil, že mezi 23. a 26. říjnem získají přístup ke kanálům HBO a HBO HD všichni jeho zákazníci bez rozdílu.

Hlavním důvodem takového kroku je premiéra novinky – šestidílného kriminálního thrilleru Mamon. Seriál, který se stylizuje do temné severské atmosféry natočil český režisér a držitel Českého lva Vladimír Michálek a v hlavní roli se představí Matěj Hádek. Zahráli si zde ale i další čeští herci, například Vladimír Dlouhý, Eva Leimbergerová, Tereza Hofová, Gabriela Míčová, Daniel Tůma, Igor Bareš či Ondřej Malý.

Mamon se odehrává v České republice devadesátých let, tedy období významných hospodářských i politických změn. Hlavním protagonistou seriálu je Petr Vlček, investigativní novinář, který zkoumá pozadí privatizace a tunelování jednoho státního podniku, jehož šéf a zároveň Vlčkův bratr Daniel spáchá pod tlakem situace sebevraždu.

Uživatelé zaregistrovaní v rámci on-line služby HBO GO dostanou možnost sledovat každý díl seriálu vždy o týden dřív než ostatní diváci. Službu HBO GO mohou využívat zákazníci freeSAT, kteří mají předplacený balíček HBO Pak nebo HBO MaxPak. Aktivaci účtu HBO GO je možné provést na webových stránkách freeSATu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.