Chlorella, detoxikace přírodní cestou

Trápí Vás nadváha a stále se opakující únava? Oba tyto stavy jsou obvykle příznakem toxikace organizmu. Přemíra kávy, alkoholu, a špatné stravy dělá z Vašeho těla časovanou bombu. Pokud chcete shodit podzimní únavu a své tělo trochu detoxikovat, je nejvyšší čas začít. Kromě toho, že svému tělu ulevíte a pomůžete od škodlivých látek, budete také mnohem lépe čelit zimním epidemiím chřipky a dalších viróz.

Tělo je dokonalou chemickou továrnou, která si umí poradit téměř se vším, ale jednou za čas je potřeba podat pomocnou ruku a tělo detoxikovat. Detoxikační kůru je vhodné provádět pravidelně na podzim a na jaře. Díky podzimní detoxikaci lépe tělo připravíte na období podzimních viróz a jarní zase pomůže tělu nastartovat po dlouhé zimě.

Podrobný návod na detoxikační kůru najdete v článku podzimní detoxikace, vybrat si můžete z mnoha způsobů detoxikace. Vyberte si to, co Vám vyhovuje, jen tak projdete detoxikací úspěšně. Nezapomeňte na dvojnásobné zvýšení tekutin, které odvedou toxické látky ven z Vašeho těla. Abyste se snáze zbavovali toxických látek a vaše tělo je po detoxikaci lépe zpracovávalo a vylučovalo, zařaďte do svého jídelníčku čistě přírodní detoxikátor Chlorella.

Chlorella obsahuje vysoké množství minerálů, vitamínů a stopových prvků. Je skvělým zdrojem vitamínu A, E, B3, a K1, kterému se také jinak říká fylochinon. Ten je syntetizován rostlinami, takže velmi prospěšný a jeho nedostatek vede k poruchám srážlivosti krve a osteporóze. Chlorella obsahuje také velké množství kyseliny listové, vápníku, hořčíku a draslíku.

Chlorella není jediným zdrojem vitamínů a detoxikačních pomocníků z přírody, mezi další patří Goja, nebo česky Kustovnice čínská. O jejich blahodárných účincích si můžete přečíst zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.