Originální trička? Zkus ty od www.zvirecitricka.cz

Trička se zvířátky? To pravé pro vás!

Pokud chcete být originální a máte rádi zvířátka, určitě navštivte nový internetový obchod www.zvirecitricka.cz. Budete se od ostatních lišit a jejich trička (či mikiny nebo tílka) jsou i vtipná a nápaditá.

Pro každého něco, tématické kolekce

Obchod nabízí i několik tématických kolekcí. Pokud třeba chcete dát vědět jaké zvíře se ve vás skrývá, určitě využijete kolekci Animal Inside. Dále jsou v nabídce kolekce pro milovníky psů či koček, a nejnověji  pak kolekce Biotopia, vytvořená podle stejnojmenného online komixu.

Kvalita potisku

U triček s potiskem občas bývá problém s kvalitou, obzvláště když je použit méně kvalitní druh tisku. Toho se tady nemusíte bát. Textil je potištěn kvalitním digitálním tiskem a tak něco vydrží. Důležité je jen dodržovat návod na praní – trička a mikiny můžete bez problémů prát v pračce až na 40°C, avšak sušička je nežádoucí. Pereme ovšem naruby – potiskem dovnitř.

Tak neváhejte a do obchodu se podívejte. Nabízí pánská trička dvou střihů, dámská trička a tílka, mikiny a také sortiment pro děti – vybere si opravdu každý. Nabídka motivů se navíc neustále rozšiřuje, takže obchod kontrolujte pravidelně, nebo si ho přidejte na Facebooku či Google+

Příspěvek byl publikován v rubrice Oblečení a móda. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.