Pro koho je Zaimo půjčka?

Nebankovních společností, které se zaměřují na krátkodobé a střednědobé půjčky a úvěry, stále přibývá, protože poptávka po takových půjčkách u nás určitě je. Velmi úspěšnou se stala například firma Kreditech, která u nás nabízí půjčku Kredito24 a také Zaimo půjčku.

Jde o německou společnost, která k nám přišla se svým unikátním scoringovým systémem, který zajistí to, že si zde mohou půjčit peníze i lidé, kteří mají horší bonitu a jsou například v evidenci dlužníků SOLUS.

Jejich hodnotící systém totiž nebere v úvahu takové informace, jako například naše banky. Pokud jste se někdy v minulosti zadlužili, nemusí to znamenat, že jste aktuálně ve špatné finanční situaci.

Jestliže máte tedy dostatečný příjem anebo jiný důkaz solventnosti, je možné od firmy Kreditech půjčku získat a to buď formou krátkodobého úvěru Kredito24 anebo delšího spotřebitelského úvěru Zaimo.

Půjčka do 25 000 korun

Narozdíl od Kredito24.cz si můžete formou Zaimo půjčky zajistit poněkud vyšší sumu. Maximální částka je o 10 000 Kč vyšší, celkem si lze tedy od Zaimo půjčit až 25 000 Kč.

Protože jde o bezúčelovou půjčku, můžete peníze využít na cokoliv, na zaplacení dluhů, pokud anebo složenek. Klidně si ale můžete pořídit nové auto anebo vyrazit na dovolenou, i když k takovým účelům financování formou Zaimo půjčky nedoporučujeme.

Splatnost u Zaimo půjčky je pro mnoho lidé zajímavější – nehrozí zde totiž riziko toho, že dlužnou částku nestihnou splatit, jako tomu je třeba u Kredito24.cz půjčky. Tam je totiž splatnost pouze v řádech týdnů a člověk tak musí během měsíce vrátit dluh i s navýšením.

U Zaimo si můžete vzít bez problémů půjčku třeba až na rok, stačí si zvolit maximální splatnost a to na 12 měsíců – tedy 12 splátek.

Mínusové body u nás má ale Zaimo půjčka za to, že nezobrazují ihned informace o tom, kolik za dluh přeplatíte. V online kalkulátoru půjčky si sice navolíte sumu a dobu splatnosti, ale abyste zjistili výši úroku a přeplatek, je nejprve potřeba vyplnit osobní údaje a zaregistrovat.

Půjčka s registračním poplatkem 1 Kč

Jako většina nebankovních půjček tohoto typu má i Zaimo půjčka způsob ověření klienta. Tady to probíhá tak, že převedete registrační poplatek v hodnotě 1 Kč ze svého účtu na bankovní konto Zaimo půjčky. Tím se prověří, že je účet ve vašem vlastnictví a nebankovní společnost tak může peníze poslat na váš účet bez obav.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.