Andělská půjčka do 3000 Kč

Vánoce byly jistě pro mnoho z nás finančně náročné a tak značně narušily náš rozpočet. Ne každý má bohužel takové rezervy, aby s penězi vyšel i v takových situacích. Co můžete ale dělat, když vám peníze dochází a vy se nemáte na koho obrátit?

Podle toho, kolik peněz potřebujete lze využít půjček a úvěrů, je to však nepříliš výhodné, protože za půjčky téměř vždy zaplatíte úroky.

Není to však pravidlem, existují společnosti, které vám někdy půjčí peníze úplně zadarmo, bez úroku a navýšení. Jedním z takových úvěrových produktů je Andělská půjčka, kterou si můžete sjednat po internetu.

Tato online půjčka je určena každému, komu chybí tisíc až 3000 Kč a potřebují je půjčit ihned.

Pro stálé klienty jsou zde dostupné dokonce šikovné půjčky před výplatou až do 5000 korun. Možná se vám zdá, že je cílová částka u půjček nízká, je to však tím, že jde o finské půjčky.

Finská půjčka je zvláštní typ úvěru na kratší dobu, kdy si klient půjčuje peníze jen na každodenní záležitosti a hned po pár týdnech tyto vypůjčené finanční prostředky vrací zpátky věřiteli.

Výhoda u Andělské půjčky je to, že je zde testovací půjčka zdarma a svou finanční krizi tím tak mohou krátkodobě vyřešit i lidé, kteří nemají na zaplacení úroků ani 1 korunu navíc.

Půjčka na týden

Jestliže si půjčíte u Andělské půjčky peníze na týden, pak budete platit úrok jen 10 % (platí pro stálé klienty. Při půjčce 3000 Kč tak zaplatíte 300 Kč za půjčení, nic víc. Peníze dostanete na váš účet a stejným způsobem je i splácíte před vypršení doby splatnosti.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.