Clinique kosmetika – kosmetika nejen pro alergiky

Clinique kosmetika je na trhu již od roku 1968, kdy Evelyn Lauder dostala nápad vyrábět kosmetiku, která každou pleť přiblíží co nejvíce k dokonalosti.

Clinique kosmetika se tak několik let vyvíjela a bylo nalezeno několik postupů, díky nimž vznikají zcela unikátní kosmetické řady od značky Clinique. Po 23 letech Clinique kosmetika rozšířila portfolio svých výrobků také o řadu parfémů Clinique Happy (pro ženy) a Clinique Happy for men. Dnes můžeme v portfoliu značky Clinique kosmetiky najít několik velmi úspěšných řad jako jsou 3 kroky, Even Better, Happy, kosmetika pro pigmentové skvrny na obličeji či speciální pudr, jež prospívá vaší pleti.

Pro více informací doporučuji web Clinique-kosmetika.cz, kde naleznete konkrétní aktualizované informace o každém produktu na české trhu. Jsou uživatelé kosmetiky Clinique, kteří používají tytéž výrobky již přes 20 let a neměnili by. Clinique patří nediskutovatelně mezi světovou špičku, co se týče péče o pleť. Vždy jen samotné jméno Estéé Lauder je na poli kosmetiky jedno z nejslavnějších a nejuznávanějších. Clinique kosmetika se stala symbolem pro krásnou, rozjasněnou, nedokonalostí zbavenou pleť. Kosmetika Clinique se také stala symbolem pro kosmetiku bez alergických reakcí. Každý výrobek značky Clinique musí projít 7200 testy při nichž musí dojít ke 100% negativní zkoušce na alergie. Jakmile se alergie u někoho z testovaných osob objeví, Clinique produkt je poslán zpět na vývojové oddělení, kde mu pozmění složení a pak přes náročné kvalitativní schvalovací procesy se teprve může dostat k obyčejným smrtelníkům.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Clinique kosmetika – kosmetika nejen pro alergiky

  1. Janie09 napsal:

    Clinique je super 🙂 Mam od nich krémy Even Better a parfém Happy a i přes vyšší cenu si tuhle značku kosmetiky nemohu vynachválit 🙂

Komentáře nejsou povoleny.