Konferenční prostory na Vysočině – hotel Jehla***+

Pořádáte konferenci a marně si lámete hlavu nad tím, kde usadíte všechny ty lidi v oblecích nadšeně diskutujících o tématu? Správné prostory jsou základ k vydařené a hladce probíhající akci. Hledat je můžete u nás v hotelu Jehla. Hotel Jehla nabízí moderní konferenční prostory na Vysočině pro vaši firemní akci. Ať už to jsou firemní večírky a školení nebo důležité konference, naše plně vybavené prostory zajistí perfektní průběh. Samo osazenstvo se bude divit, že firemní událost tentokrát nebyla tak fádní.

Zařídit hladký průběh konference…je někdy dřina

Protože zařídit hladký průběh konference není jen tak, čeká na pořadatele nelehký úkol. Sehnat prostory a zařídit umístění a zapojení potřebné techniky je základem k dalším krokům. I ten nejtěžší úkol se však může proměnit v malichernost, když máte k dispozici konfereční hotel s perfektně zařízeným moderním sálem, u něhož vám odpadnou veškeré boje se zrádnou technikou. Není příjemné, když až na místě zjistíte, že jste zapomněli na promítací plátno, projektor nefunguje a nemůžete najít důležitý kabel. Náš hlavní konferenční sál s kapacitou 200 lidí vás nadchne vším co nabídne.

Klimatizace – klimatizace je základ zejména pro trpělivé jednání. Po chvíli strávené v neklimatizované místnosti se více než o hlavní téma konference začne osazenstvo zajímat o přítomnost oken a rozepnuté knoflíčky košilí. A to v našich plně klimatizovaných sálech rozhodně nehrozí.

Dataprojektor s připojením na PC a projektové plátno – věříme, že vzhled a šarm přednášejícího je dokonalý, více pozornosti však přitáhne projektové plátno, na kterém zobrazíte hlavní téma a cíle konference. Vybavení našeho sálu touto technikou je velice výhodné pro firmy, které nemusí nosit svou techniku a pracně ji zapojovat.

Bezdrátové ovládání veškeré techniky- i sebelépe připravená konference se může zvrhnout, jakmile se do průběhu zapojí ty škodolibé kabely! Proto naše prostory nabízí bezdrátové ovládání veškeré techniky. Řečníci se tak mohou naplno zakousnout do tématu.

Ozvučení sálu bezdrátovým mikrofonem- pro konferenci i jiné akce je velmi důležité ozvučení, které nechybí ani v našich sálech. Prostor pro přednášení je vybaven i bezdrátovým mikrofonem, s nímž může řečník kráčet tam a zpět, aniž by ho kabel nějak omezoval. Vždyť pozdější reakce na konferenci můžete očekávat jedině v případě, že bude publikum dobře slyšet.

Wifi připojení- i wifi připojení je důležitou součástí hlavních konferenčních prostor. Wifi ocení nejen hlavní přednášející, nýbrž i všichni pozvaní, kteří si mohou vše dohledat na internetu.

V pořádání konferencí jsme jedničky. Krom hlavního sálu můžeme nabídnout i menší sál s kapacitou 50 osob pro menší skupiny lidí i nejrůznější salónky a učebny. Věříme, že každou firemní událost zpříjemní naše doprovodné akce, stejně jako luxusní prostředí hotelu. Pořádat konferenci je dřina. Ne však, když máte k dispozici plně a moderně vybavené prostory. Firmě tak odpadne zdlouhavé zapojování vlastní techniky, více zaměřit se může na obsah konference nebo jiné firemní akce a spokojenost svých zaměstnanců. Že i vy máte na starost zařídit hladký průběh firemní konference? Žádné obavy, vy spolu s prostory hotelu Jehla máte ty nejlepší předpoklady k tomu, abyste konferenci zařizovali i příští rok.

Hotel Jehla pro další firemní akce

A protože konference nejsou jedinou událostí, kdy se mohou zaměstnanci firmy sejít dohromady, nabízíme i prostory pro pořádání firemních večírků a pobytů, které se obvykle nesou v zábavnějším duchu. Team Building je pro firmu velmi důležitý. I vy přimějte své zaměstnance táhnout za jeden provaz, stmelte je v prostorách hotelu Jehla.

Věříme, že každá firemní událost u nás bude dlouho diskutovaným tématem ve firmě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Podnikání. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.