Generálním partnerem MČR v rally je značka TrueCam

Novým generálním partnerem Mistrovství České republiky v rally se od následující sezóny stala značka TrueCam, výrobce autokamer.

A tato sezóna začíná již brzy, konkrétně v pátek 24. března, kdy se uskuteční její první závod, Janča – 36. ročník Valašské rally. Na té bude startovat hned osmdesát posádek, titul mistra republiky bude obhajovat Jan Kopecký z týmu Škoda. A začátek je naplánován na 17. hodinu ve Valašském Meziříčí, samotné závody pak proběhnou od soboty, kdy se konají rychlostní zkoušky.

Smysl celé rally se tentokrát kromě dobré zábavy, diváckého zážitku a adrenalinu obrací taktéž na oblast bezpečnosti. Ta je samozřejmě především o prevenci, a tak pořadatelé TrueCam MČR v rally 2017 vytiskli letáky s desaterem, kterého by se měl každý z diváků držet. Další porci bezpečnostních instrukcí si můžete najít na YouTube kanálu Autoklubu České republiky.

Na bezpečnost je myšleno už v samotném názvu letošní sezóny, neboť nový generální partner, výrobce autokamer TrueCam, cílí právě na tento segment. Záznam z kamery sice nehodě nezabrání, ale dokáže určit viníka, identifikovat nebezpečného piráta nebo usvědčit vandala. Produkty značky TrueCam již podruhé získaly titul Produkty roku na srovnávacím webu Heureka.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto-moto se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.