Využijte výhody karet od společnosti Citibank!

Dokázali byste si představit platby bez kreditní karty? Malá věc z plastu, kterou nosíme neustále u sebe, dokonale převrátila naruby způsob, kterým nakupujeme a obejde se bez ní jen malé procento lidí.

Ještě před dvěma desítkami let byly peněženky nadité bankovkami a mincemi a představa nákupu elektronickou formou, byla více méně úsměvná. Teď se bez kreditní karty neobejdeme a platíme s ní ve všech možných obchodech. Klady jsou jasné – nejen, že nemáme zapotřebí nosit mince a bankovky, ale zároveň minimalizujeme riziko krádeže. V případě, že přijdete o kreditku, máte možnost ji během pár minut nahlásit a zamezit tak výběru.

Málokdo však ví, že platba kreditní kartou může přinést mnoho skvělých pozitiv. Skvělým příkladem je kreditní karta Citibank. Bankovní instituce Citibank nabízí klientům celou plejádu kreditních karet, díky kterým mohou využívat bonusy. Obecně platí, že čím více kreditku využíváte, tím je výhodnější. Mezi největší světlé stránky řadíme nakupování se slevou u celé řady partnerů banky Citibank. Kvůli nezanedbatelnému počtu firem, se kterými Citibank navázala spolupráci, si vybere skoro každý. S bonusem máte možnost nakupovat u obchodníků, jako třeba Baumatic, Giorgio Armani, případně Tom Tailor, v hotelech apod.

Specifické slevy záleží na typu karty, jež využíváte. Mezi nejpoužívanější karty se řadí Citibank kreditka s označením O2 Citi Kreditní karta a Kreditní karta Shell MasterCard. Specifické pozitiva těchto kreditních karet zjistíte na stránkách společnosti Citibank. Jestliže v současné době kreditku nepoužíváte, ale vážně o ní uvažujete, zcela jistě nezapomeňte na Citibank online. Čerpejte informace o výhodách, které máte možnost získat a zvolte tu nejlepší kreditku, jež vám pomůže k levnějšímu nakupování. Kreditky Citi Life, to jsou vysoké limity výběru, zanedbatelné nebo dokonce žádné úroky, ale i oblíbená bezkontaktní technologie PayPass pro pohodlné nakupování. Díky Citibank se můžete na nákupy těšit.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.