Provoňte si nový byt

Co tvoří teplo domova? Samozřejmě hlavně vzájemná láska těch, kteří v něm žijí, ale velkou roli hraje i vůně. Spousta starších lidí si při vzpomínání na domov a dětství jako první vybaví nezaměnitelnou vůni. Vůni bábovky, kterou pekla maminka každou neděli, vůni sušených levandulí z babiččiny zahrádky, vůni tabáku z tatínkovy dýmky. Pokud jste si právě pořídili byt v novostavbě, moderní byt v centru Prahy či luxusní byt u Vltavy, nezapomeňte na jeho vůni. I v na první pohled studeném luxusním bytě či strohém moderním interiéru můžete vytvořit teplo domova pomocí správně zvolené vůně.

Nabízí se řada možností, jak provonět byt. Jistě si vyberete z pestré nabídky způsob, který vám bude nejbližší a bude nejlépe ladit s interiérem moderního bytu. Samotnou vůni můžete měnit dle ročních období a svátků během roku, příležitostí nebo jen podle nálady. Jinou vůni zvolíte pro relaxaci po náročném pracovním dni, jinou pro navození atmosféry při romantické večeři s partnerem. Zatímco při relaxační koupeli či romantické večeři na terase luxusního bytu v centru Prahy budou hrát prim nejspíš svíčky, na dětskou oslavu vyberte bezpečnější verzi. Kromě tradičních aromatických svíček můžete dnes pořídit i svíčky elektronické, při kterých se vám nemůže stát, že váš vysněný nový byt skončí v plamenech. Někdo rád pálí vonné tyčinky, někdo dává přednost potpourri, které v dekorativní nádobě ozdobí interiér bytu. Oblíbené jsou i (většinou keramické) aromalampy různých tvarů. Novému modernímu bytu budou slušet aromadifuzéry. Výrobci se dnes doslova předhánějí, nabízejí širokou škálu tvarů a barev, včetně designových kousků, za který se nemusí stydět žádný luxusní interiér. Každý si tak najde ten svůj. Můžete si pořídit i takové, které plní vedle provonění bytu i jiné funkce (například zvlhčují vzduch). Čistit vzduch zase umějí katalytické lampy.

Provoňte svůj nový byt, aby i vaše děti měly jednou krásné vzpomínky na domov a dětství.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada se štítky , , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.