Profesionální pokládání podlah provádí řemeslnictví Plovoucí podlahy Liberec

Plovoucí podlahy jsou skvělou volbou

Plovoucí podlahy jsou novodobou podlahou, která zaplnila mezeru na trhu. Proto se není čemu divit, že se staly nejvyhledávanějšími podlahovými krytinami. Plovoucí podlahy jsou skvělou volbou. Správným výběrem materiálového složení vám poskytnou velké využití. Tyto podlahy se staly součástí našich domovů a dnes už skoro nenaleznete domácnost, kde by jste plovoucí podlahu nenašli alespoň v jedné místnosti.

Výběr plovoucí podlahy přenechte odborníkům

Výběr plovoucí podlahy je složitý a pokud stojíte o to, aby vaše podlaha dlouho vydržela, svěřte to odborníkům z řemeslnictví Plovoucí podlahy Liberec. Podlaháři mají znalosti o charakteristických vlastnostech každé plovoucí podlahy a proto vám doporučí pro vás tu nejvhodnější. Všechny plovoucí podlahy mají různé vlastnosti, které je dělají jedinečnými a zároveň mají něco společného, čímž je snadná montáž a údržba. Plovoucí podlahy jsou stále nadčasové, neomrzí vás a jsou skvělou volbou i pro náročné zákazníky.

Druhy plovoucí podlahy

Na trhu jsou plovoucí podlahy jako:

  1. laminátové plovoucí podlahy
  2. dřevěné plovoucí podlahy
  3. vinylové plovoucí podlahy
  4. korkové plovoucí podlahy
  5. bambusové plovoucí podlahy

Plovoucí podlahy mají skvělé užitné vlastnosti, které je předurčují k časté volbě zájemců. Dokonalost těchto podlah dosáhnete nejen správnou volbou, ale také správnou pokládkou, kterou vám zaručí řemeslnictví Plovoucí podlahy Liberec.

Laminátové plovoucí podlahy

Laminátové plovoucí podlahy – nejlevnější varianta plovoucích podlah na trhu. Jsou velmi oblíbené i pro svou velkou barevnou a vzorovou nabídku. Tato podlaha se dále vyznačuje velkou tvrdosti, snadnou údržbou, snadnou pokládkou a barevnou stálosti. Mezi nevýhodu patří příliš malá snášenlivost s vodou – podlaha se okamžitě zkroutí. Částečně tomu lze zabránit jen impregnaci.

Dřevěné plovoucí podlahy

Dřevěné plovoucí podlahy – jsou zcela přírodní a nabízí nespočet barevných variací jaké dřevo nabízí. Každý kus dřevěné plovoucí podlahy je originál. Tato podlaha se vyznačuje dlouhou životností a možnosti renovace. Nejeden zákazník zařadí mezi nevýhody vysokou pořizovací cenu. Jenže musíme mít na paměti, že za kvalitu se platí.

Vinylové plovoucí podlahy

Vinylové plovoucí podlahy – další zcela přírodní produkt, který nabízí nespočet variant provedení (dlažba, kámen, dřevo, kov a podobně). Tato podlaha se vyznačuje velkou odolnosti vůči vlhkosti a proto je vhodná i do koupelen.

Korkové plovoucí podlahy

Korkové plovoucí podlahy – přírodní materiál, který nabízí příjemný kročejový komfort a zároveň vytváří skvělou izolaci – tepelnou, vibrační i hlukovou. Mezi nevýhody patří nízká pevnost (odolnost), proto jsou velice nevhodné tam, kde se od podlahy požaduje vysoká odolnost vůči oděru.

Bambusové plovoucí podlahy

Bambusové plovoucí podlahy – skvělé netradiční podlahy, které jsou velmi odolné k oděrům. Nepotřebují povrchovou úpravu a nabízí velkou škálu barev.

Plovoucí podlahy Liberec –  kvalita, rychlost, pečlivost

Plovoucí podlahy Liberec jsou zkušenou firmou a zaměstnávají podlaháře s letitou praxí. Nabízí své služby těm, kteří očekávají skvělé výsledky jak v poradenství, tak i v realizací. Plovoucí podlahy Liberec nabízí kvalitu, rychlost, pečlivost, odbornost a nízké ceny všem, kteří chtějí své podlahy od skutečných odborníků.

Aby splňovaly plovoucí podlahy svůj účel, musejí být nejen dobře položené, ale také vhodně zvolené. Firma Plovoucí podlahy Liberec se postará o vše a tak vám nabídne z nové podlahy jen nerušenou radost.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.