Kde hledat dlouhodobě levné letenky?

Znáte spoustu stránek s akčními letenkami, ale jako většina smrtelníků si nemůžete vybírat podle akcí termíny?

Hledáte spíše dlouhodobě levné letenky? Poradíme vám!

Sehnat levné letenky je celkem věda – většina internetových prodejců nenabízí ty nejlevnější lowcostové letenky, zejména kvůli tomu, že na těchto letenkách nelze mít z principu tak velkou provizi. Dále také internetové vyhledávače umí hledat letenky maximálně jen z 3 předem stanovených letišť, většinou však jen jednoho. Vyhledat tak ty nejlevnější letenky z blízkých letišť z ČR je velmi složité – musíte vždy zvolit místo odletu a zdlouhavě čekat a srovnávat, která nabídka je nejlepší. Pokud ještě srovnáváte více termínů, je to téměř nemožné.

Proto vám na našem blogu poskytujeme takové rady, které Vám pomohou, ať už se chystáte kamkoliv. Navíc také sledujeme všechny akční letenky většiny prodejců letenek, radíme jak se dostat z vzdálenějších letišť do center měst nebo také jak cestovat s lowcostovými aerolinkami. Věděli jste například, že nejvíce místa na nohy je v lowcostech u únikových východů?

Myslíme, že by vám mohl pomoci i náš seznam nejbližších letišť seřazených podle vzdálenosti z Prahy či Brna. O zajímavých letištích píšeme i články, naposledy nás zaujalo například letiště Frankfurt – Hahn, odkud jsou letenky na Kanárské ostrovy zdaleka nejlevnější, a to klidně i 3x. Samozřejmě také radíme, jak nejlevněji do klasických i exotických destinací – doporučujeme přečíst nejen náš článek o levných letenkách do Barcelony, který by vám s cestou do katalánské metropole mohl velmi pomoci.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.