Jaký trezor? Pancéřový, na zbraně, tajný? Rozhodně od Tresorag – Firesafe

Na internetu jsem hledal trezor, abych věděl co kupuje a případně jeho vlastnosti, specifika, také jsem se podíval na historie – víte, že trezor byl sestaven a patentován již roku 1834 panem Wiilliam Marrem?

Našel jsem webová stránka www.tresorag.cz a ta měla zaujala. 3D bezpečný dům a 3D bezpečná firma byla taková hračka, s kterou jsem si vyhrála do syta. Takových trezorů, co může v domě či firmě být, jsem ani nevěděl – bezpečnostní dveře a okna, trezory do zdi, nábytkový trezor, ohnivzdorný trezor, tajná místnost s trezorové dveře, i různé kufrovou propust, peněžní přepážka atd. Každý trezor nebo dveře mají popis, obrázky a často i videa.

Tresorag - Firesafe - tajná místnost

Tresorag – Firesafe – tajná místnost

V sekci Trezory a ochrana proti vloupání, Trezory a ochrana proti ohni a Bezpečnostní dveře, okna, propusti a odolnost proti napadení jsou největší nebezpečí, jaká je ochrana a jak trezory či bezpečnostní dveře nejlépe chránit.

Co mě ale zaujalo byla Co trezory vydrží. Zde jsou videa, jak testovali ohnivzdornosti a také pád z výšky. Doporučuji shlédnout. 

Tresorag – Firesafe s.r.o.

O firmě Tresorag – Firesafe

Svou obchodní strategií – nejvyšší kvalita výrobků a služeb – získala společnost Tresorag – Firesafe, s.r.o. v regionu střední Evropy významnou část trhu. K posilování této pozice dále dochází tím, že část produkce je již řadu let vyráběna v ČR. Tyto skutečnosti přispívají k dlouhodobé stabilitě firmy a vytvářejí velmi dobré výchozí podmínky pro další firemní expanzi. Mezi největší klienty se proto řadí významné státní, průmyslové a obchodní organizace.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.