Originální elektronické cigarety Joyetech

Elektronické cigarety jsou nejlepší způsob jak omezit kouření a zejména přestat kouřit úplně. V dnešní době se na trhu vyskytuje nepřeberné množství elektronických cigaret různých výrobců a značek. Proč tedy zvolit právě značku Joyetech? Tato značka elektronických cigaret vznikla v roce 2007 a vlastní téměř 20 patentů a inovací a v této oblasti se stala průkopníkem. Elektronickou cigaretu Joyetech poznáte na první pohled a to především díky vysoké kvalitě zpracování, její preciznosti a zejména komfortu při jejich používání. Firma Joytech nabízí několik elektronických cigaret, které lze zakoupit v našem e-shopu MojeElektronicaCigareta.cz.

Elektronická cigareta Joyetech eGo-T

Elektronická cigareta Joyetech eGo-T je nejstarší člen rodiny Joyetech, avšak její skvělý design a funkčnost je stále na vysoké úrovni. U této e-cigarety se poprvé objevil revoluční plnící systém, který nese název „Tank System“. Je založen na výměnných cartridgích, které jednoduše naplníte e-liquidem. Cartridge lze opakovaně doplňovat, což výrazně sníží náklady. Elektronická cigareta Joyetech eGo-T je k dostání ve dvou variantách s 650 mAh baterií a 1000 mAh baterií. Silnější baterie vystačí přibližně na 1200 potáhnutí a slabší cca na 800.

Více na Elektronická cigareta Joyetech eGo-T.

Elektronická cigareta Joyetech eGo-C

Elektronická cigareta Joyetech eGo-C je přímým nástupcem e-cigarety typu eGo-T. Joyetech eGo-C nabízí řadu nových inovací. Její skvělý a propracovaný design doplňuje „Tank system“ a úplně nový systém výměnných atomizérů, který se stal největší technologickou inovací na poli elektronických cigaret. Srdcem e-cigarety se stává atomizérová hlava eGo-C, kterou jde jednoduše vyjmout a vložit novou. Tento systém výměnných atomizérových hlav se stává zase o něco ekonomičtější a tím šetří další peníze. Atomizérová hlava eGo-C je v současnosti nejkvalitnější na trhu a to z hlediska výdrže, chuti e-liquidu a údržby. Používá se ve všech současných modelech Joyetech.

Více na Elektronická cigareta Joyetech eGo-C.

Elektronická cigareta Joyetech eGo-CC

Novinka na trhu s elektronickými cigaretami. Elektronická cigareta Joyetech eGo-CC je nástupcem staršího modelu eGo-C. Označení tohoto modelu zkratkou CC vzniklo spojením slov „changeable“, tedy vyměnitelný atomizér a „clear“, což v překladu znamená průhledný. Lze tak kontrolovat stav e-liquidu a jednoduše ho v případě potřeby doplnit. Elektronická cigareta Joyetech eGo-CC nabízí především nový luxusní design vycházející z modelu Joyetech eGo-C, kvalitní zpracování a skvělou funkčnost. eGo-CC nabízí nový výměnný systém atomizérů a je kompatibilní se všemi bateriemi eGo. K dostání je ve dvou provedeních. Joyetech eGo-CC lze zakoupit jako kompletní elektronickou cigaretu s baterií 650 mAh,1000mAh nebo jako samostatný clearomizer v případě, že již vlastníte baterii eGo.

Více na Elektronická cigareta Joyetech eGo-CC.

Elektronická cigareta Joyetech eCab

Elektronická cigareta Joyetech eCab je založena na designu a struktuře e-cigarety Joyetech eGo série. eCab má zcela přepracovaný design a je mnohem štíhlejší než jeho předchůdci Joyetech eGo-T a Joyetech eGo-C. Tato elektronická cigareta využívá vyměnitelných atomizérů, ale také zcela nový systém výměny baterií. Tento nový způsob je daleko rychlejší při výměně, levnější a dává uživateli přehled o stavu nabití.

Více na Elektronická cigareta Joyetech eCab.

Elektronická cigareta Joyetech eRoll

Elektronická cigareta Joyetech eRoll je první mini e-cigaretou od společnosti Joyetech. eRoll disponuje precizním zpracováním, kvalitou, luxusním designem a výkonem. Vychází z dokonalého systému vyměnitelných hlav atomizéru, která jsou v současnosti na trhu nejkvalitnější z hlediska výdrže, chuti e-liquidu a údržby. eRoll disponuje automatickou baterií, která sepne v okamžiku, kdy začnete kouřit. Elektronická cigareta eRoll obsahuje pouze 90mAh baterii. Obsahuje rovněž PPC pouzdro, které disponuje baterií o kapacitě 1000 mAh, takže si můžete e-cigaretu Joyetech eRoll vychutnat vždy a všude. Po uložení do pouzdra je e-cigareta dobíjena.

Více na Elektronická cigareta Joyetech eRoll.

Elektronická cigareta Joyetech eVic

Elektronická cigareta Joyetech eVic je průkopníkem v oblasti e- cigaret. Disponuje vlastním operačním systémem a lze ji propojit s počítačem. Joyetech eVic po celou dobu zaznamenává vaší kuřáckou aktivitu a Vy si pak můžete kontrolovat a analyzovat historii Vašeho e-kouření. Statistiky z elektronické cigarety eVic jde sdílet s ostatními uživateli. Ze statistik ostatních uživatelů můžete získat plno nových zkušeností např. ohledně nejlepšího nastavení této e-cigarety. Elektronická cigareta Joyetech eVic nabízí řadu módů a nastavení, které lze měnit přímo na e-cigaretě nebo ve Vašem PC. Součástí elektronické cigarety Joyetech eVic je baterie s kapacitou 2600mAh, která je dostačující na několika denní používání. Tyto bateriové články jsou velmi kvalitní, bezpečné a výkonné. Elektronická cigareta Joyetech eVic se skládá z kontrolní hlavy a těla, kde je uložena baterie. Součástí není atomizér, lze si tak vybrat dle vlastních požadavků ten, který Vám nejvíce vyhovuje.

Více na Elektronická cigareta Joyetech eVic.

Elektronická cigareta Joyetech eMode

Absolutní novinka z dílny Joyetech. Elektronická cigareta Joyetech eMode je pojmenovaná nejen podle funkce několika režimů, ale také díky jednoduchému a elegantnímu vzhledu. Její nekompromisní zpracování a výborný design dodává této e-cigaretě ten správný módní lesk. Elektronická cigareta Joyetech eMode nabídne mnoho módů, díky kterým si ji nastavíte dle Vašich požadavků. Největší inovací je regulace přívodu vzduchu do atomizéru, pomocí kterého si e-cigaretu optimálně nastavíte tak, abyste si Váš e-liquid vychutnali co nejvíce. Elektronická cigareta Joyetech eMode jde propojit s PC, kde můžete sledovat Vaši kuřáckou aktivitu. Dále nabízí možnost měnit napětí a výkon, což umožňuje širokou škálu možností nastavení a Vy si jej můžete měnit v průběhu e-kouření přesně tak, aby bylo co nejlepší.

Více na Elektronická cigareta Joyetech eMode.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.