Jak vybrat lampu do projektoru značky BenQ?

Přestaňte platit vysoké vstupné kino řetězcům a raději proměňte svůj obývák, ložnici nebo pracovnu v domácí kino. Stačí k tomu poměrně málo – vyčlenit si dostatek peněz, zaměřit se na výběr správného projektoru u ověřeného prodejce a následně tento moderní přístroj, jenž zná drtivá většina z nás zejména ze školních lavic nebo pracovních schůzek, nainstalovat na předem vybrané místo. Přesto, že není investice do tohoto společníka nízká, postupem času si již život bez takového domácího kina skoro ani nedokážete představit.

Na trhu se objevuje množství značek i samotných výrobců projektorů. Pokud dáváte přednost klasice, popř. kladným referencím uživatelů, potom určitě narazíte též na projektory výrobce BenQ, jenž patří k absolutní špičce v našich i světových zeměpisných šířkách. Projektory BenQ vynikají svým jedinečným designem, stejně jako velkým množstvím nejrůznějších funkcí a vysoce kvalitními materiály, z nichž je vyrobeno samotné tělo projektoru. Ovšem skutečným srdcem projektoru je lampa.

Při výběru lampy, stejně jako samotného projektoru, zásadně sázejte na známé a ověřené výrobce. Lampu vybírejte vždy kompatibilní s přístrojem, který vlastníte. V opačném případě byste nesprávným více škody, nežli užitku.

Životnost lampy do projektoru se různí, zpravidla se však hodnoty pohybují mezi 1 500 – 20 000 provozními hodinami. Pokud už nějakou dobu pozorujete neostrý anebo nekvalitní obraz, pak je na čase lampu do projektoru vyměnit. Výměnu lampy do projektoru zvládne průměrně zručný člověk. Jestliže si na tento proces netroufáte, pak je možno obrátit se na autorizovaný servis nebo přímo prodejce, u kterého jste lampu pro svůj projektor zakoupili.

Příspěvek byl publikován v rubrice eshopy se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.