Lázně Velichovky – ideální místo pro léčbu problémů s pohybovým ústrojím

Lázně Velichovky jsou lázně ve Východních Čechách, které se specializují na léčbu problémů s pohybovým aparátem. Mezi jejich pacienty patří lidé všech generací, co jsou například po úrazech nebo po operacích. Do lázní si můžete zajet na doporučení svého lékaře a také jako samoplátce. Lázeňský pobyt pak představují skvělou alternativu k dovolené, obzvlášť pokud vás trápí nějaké chronické či akutní bolesti pohybového aparátu.

Moderní lázně na pohybové ústrojí patří k těm nejlepším v České republice. Na léčbu nejrůznějších problémů s pohybovým aparátem využívají především vysoce účinnou velichovskou slatinu. Připravují se s ní zábaly či koupele. Její léčivé účinky jsou potvrzené již mnoha zkušenostmi odborníků.

Pokud se pro návštěvu lázní Velichovek rozhodnete, uděláte nejlépe, když si přímo vyberete některý z nabízených pobytových balíčků. Ty jsou prakticky rozděleny na wellness pobyty, víkendové pobyty nebo na pobyty pro seniory. V nabídce Velichovek naleznete také speciální léčebné balíčky. Kombinují jednotlivé procedury a dosahují tak maximální užitné hodnoty pro klienty lázní. Pobyt zde si jistě užijete na 100 %.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.