Nový kanál freeSATu pro Slovensko: Galaxy v maďarštině

V únoru 2015 byl spuštěn nový kanál společnosti Digital Media and Communications s názvem Galaxy. Ten teď přichází do portfolia služby freeSAT.

Televizní kanál Galaxy nabízí v hlavním vysílacím čase kvalitní tvorbu evropské provenience, v ostatních časech pak seriály, dokumenty a reality show. To vše v maďarštině a to vše pro slovenské zákazníky s předplaceným balíčkem freeSAT plus, kteří nový kanál naleznou na pozici 27.

Na novém kanálu, který v nabídce Digital Media and Communications doplňuje kanály Story4 a Story5, je možné se těšit na populární pořady typu Pekelné kuchyně Gordona Ramsaye, Aerolinek, Foylovy války, Drzé Jordan, Případů detektiva Murdocha nebo seriálu Ztraceni.

Oblíbené seriály a akční filmy jsou doplněny nabídkou pořadů o videohrách, které obsahují třeba přímé přenosy a záznamy z klání v elektronických sportech, jejichž cílovou skupinou jsou především mladí muži.

Satelitní službu freeSAT provozuje v České republice a na Slovensku společnost UPC DTH, která pod značkou Focus Sat působí i v Rumunsku a pod značkou UPC Direct v Maďarsku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.