Kosmetické studio Praha

Kosmetika je náročná disciplína, kterou je dobré přenechat profesionálům, kteří se vyznají v oboru, orientují se v nejnovějších trendech, znají nejnovější kosmetické přípravky, které pomohou vaší pleti. Jedno kvalitní kosmetické studio Praha se nachází na Praze 4 u stanice metra Želivského. Odborný personál s mnoha zkušenostmi vám dokáže dobře poradit a v případě zájmu nabízí i kurzy líčení, kde vám vše vysvětlí a zároveň se nalíčíte pod dozorem dlouholetého odborníka.

Nabízené služby

Ošetřit se můžete nechat jak profesionálními kosmetickými přípravky, tak i moderními přístroji na péči o pleť. Ošetření pleti, krku a dekoltu zajistí vyčištění a omlazení nejdůležitější a nejviditelnější části vašeho těla. Ošetření akné pak pomůže těm, kteří mají problémy s tímto nepříjemným projevem mládí. Komplexní ošetření pleti zajistí vaší pleti tu největší péči se všemi možnými vymoženostmi moderní kosmetiky. Oddálit známky stárnutí také pomůže mikromasáž očí, která zároveň uleví vašim očím a příjemně si zarelaxujete.

Co se týče přístrojů, v nabídce je například galvanická žehlička, která má výrazný liftingový efekt a odstraňuje otoky, kruhy pod očima, revitalizuje a regeneruje pokožku. Procedura ce doporučuje několikrát ročně, pak má správné a trvalé účinky. Dalším přístrojem je ultrazvuková špachtle. Ta po několika aplikacích spolehlivě vyčistí póry a zjemní pleť. Ta pak zůstane projasněná, prokysličená a celkově zdravější.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása se štítky , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.