Lov sumců v centru Prahy

Pořádá pro zájemce z řad rybářů 12 hodinové noční vyjížďky po řece Vltavě v Praze a okolí. Začátečníkům poradí náš zkušený průvodce a veškeré vybavení Vám rádi zapůjčíme. Nemusíte být profík aby jste mohl chytit sumce v centru Prahy, stačí vědět kde a jak a to víme my. Poznáte romantiku nočně nasvícené Prahy z hladiny Vltavy.

Rozednívání nad metropolí a ranní pukání sumců,  vyzkoušíte si lov s vábničkou a zvolíte si kam Vám zavezeme bójku. Jsme špičkově vybaveni i na toho největšího sumce, naše sumcové speciály WFT jsou osazeny kvalitními multiplikátory a šňůrou na 100kg, na naší luxusní lodi strávíte noc jako v bavlnce a pokud výjimečně  sumci nebudou chtít brát, můžeme sáhnout do baru a při sklence si o nich alespoň popovídat. Pro ty kteří nechtějí rybařit a raději se sluní v zátokách přehrad, nebo rádi fotí starou Prahu máme další nabídku. Naše vyhlídkové plavby centrem Prahy nebo po celé vltavské kaskádě. Vychutnejte si pohled na Karlův most.

Pražský hrad či romantický Vyšehrad. Doporučujeme navštívit zámek Nelahozeves nebo Veltrusy. Velkým zážitkem je samotné proplouvání plavebními komorami nebo lodní výtah Orlík. S Vltava Fishing je vše jiné ! Specializujeme se na romantické páry, party lidí, menší zaměstnanecké kolektivy, skupiny do 6 lidí a rybáře. Vše je nastaveno tak aby jste se citily jako na vlastní lodi. Žádné mačkání se s cizími lidmi nebo poslouchání řečí jiných u nás na naší luxusní lodi jste v soukromí to kam budete chtít,kde budete chtít zastavit,na co se bude chtít zajet podívat je čisto čistě na Vás a Váš osobní kapitán toto do puntíku splní. (pokud to umožní pravidla lodní dopravy)

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.