Inspirující Osobnosti.cz

Inspirujte se úspěšnými, pak se úspěšnými staňte

InspirujícíOsobnosti.cz je blog přinášející vám novinky ze světa osobního rozvoje a inspirujících podnikatelů. Nechte se inspirovat lidmi, kteří prošlapali cestu, jenž možná vede stejným směrem, jako ta vaše.

Na cestě ke kvalitnějšímu životu vám pomohou osobnosti jako Aleš Kalina se svými emočními rovnicemi. Andy Winson vám ukáže, jak být boháč a ne makač. Cílem Andyho Winsona není stavět vzdušné zámky a slibovat nám, že díky jeho učení rychle zbohatneme. Je autorem knihy Mysli konej zbohatni, v které nám jasně říká, že je potřeba na sobě pořádně pracovat. Nejprve ale člověk musí správně myslet. Zbavit se špatných přesvědčení a převzít plnou zodpovědnost za svůj život.

Další osobností je mladý český autor Claudio Depeyrac, jenž vám svou knihou Ukradený potenciál předá poznatky od jedněch z nejbohatších Čechů. Díky Draganu Vujovičovi poznáte Silvovu metodu, jedinečnou techniku pro práci se svým podvědomím.

Další z osobností, o kterých se na stránkách Inspirující Osobnosti.cz dozvíte, je Mark Dzirasa. O Markovi je známo, že neustále cestuje po světě a čerpá moudrost starých civilizací, kterou pak předává nám, pro zlepšení každodenního života.

Inspirující Osobnosti.cz – Inspirace od lidí, kteří prošlapali cestu, jenž možná vede stejným směrem, jako ta vaše.

Příspěvek byl publikován v rubrice Publicistické Magazíny se štítky , , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.