TP-Link doplňuje své portfolio dvěma novými USB rozbočovači

Společnost TP-Link přichází na český trh se dvěma USB rozbočovači, které jsou označeny jako modely UH700 a UH720.

Ty umožňují paralelní zapojení až sedmi různých zařízení pomocí konektorů USB 3.0, jež poskytují až desetinásobek přenosové rychlosti oproti staršímu USB 2.0. Rozdíl mezi oběma modely je pak v tom, že UH720 je vybaven dvěma nabíjecími porty USB, které dokážou nabít připojená mobilní zařízení a navíc u smartphonů a tabletů s operačními systémy iOS a Android inteligentně rozpoznají konkrétní zařízení a optimálně jej nabíjejí.

Rozbočovač k portům dostupným v PC umí přidat dalších sedm, k nimž lze připojit myš, klávesnici, flash disky, externí úložiště, tiskárny a další zařízení. Celková přenosová rychlost při komunikaci PC s těmito zařízeními pak dosahuje až 5 Gbit/s. Z funkcí lze navíc zmínit také vícenásobnou ochranu, která chrání připojená zařízení před poškozením.

Oba USB rozbočovače zakoupíte na našem trhu už nyní, přičemž model UH700 stojí 1 099,- Kč, UH720 pak 1 399,- Kč (doporučená cena včetně DPH).

Příspěvek byl publikován v rubrice Počítače se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.