TP-Link uvádí cestovní modem s podporou 4G LTE

Společnost TP-Link uvádí novinku v podobě přístupového bodu Wi-Fi a modemu M7350 s podporou technologie mobilního připojení 4G LTE.

TP-Link M7350 je určen zejména pro cestující uživatele, kteří ocení možnost paralelního fungování až na 15 různých mobilních zařízeních (noteboocích, tabletech či chytrých telefonech) najednou. Stačí jen vložit SIM kartu podporující 4G LTE.

Dvoupásmový přístupový bod připojuje jednotlivá zařízení buďto do vytíženějšího 2,4GHz pásma nebo do volnějšího pásma na frekvenci 5 GHz, a to v závislosti na kompatibilitě a místních podmínkách. Přístroj taktéž oplývá microSD slotem na karty do maximální kapacity 32 GB, na něž mohou připojení uživatelé ukládat data určená ke sdílení.

K internetu se prostřednictvím zařízení M7350 lze připojovat rychlostí až 150 Mbit/s pro download a 50 Mbit/s pro upload. To stačí například pro přehrávání HD videa a další úkoly relativně náročné na data.

Součástí balení je i baterie, kterou lze nabíjet pomocí microUSB kabelu a která díky kapacitě 2 550 mAh zvládá až 10 hodin provozu na jedno nabití.

Cestovní mdoem TP-Link M7350 zakoupíte v síti partnerů TP-Linku za doporučenou koncovou cenu 3 899,- Kč i s daní.

Příspěvek byl publikován v rubrice Počítače se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.