Užitkové vozy Iveco Daily

Užitkové vozy jsou automobily do 3,5 tuny, které slouží převážně firemní klientele k přepravě nákladu. Některé jsou konstruované i pro převoz osob, nebo variabilní, že po odstranění sedaček lze převážet náklad. Užitkové vozy z bazaru jsou vhodnou volbou, pokud nemáte na nové auto, nebo není nové auto potřeba. V bazaru užitkových vozů se dají sehnat i celkem nové kousky s malýma nájezdem za velmi zajímavé ceny.

Iveco Daily

Jedním z nejprodávanějších užitkových vozů je Iveco Daily. Jeho oblíbenost vychází především z jeho mnoha variací a z toho, že firma Iveco se zaměřuje pouze na užitkové a nákladní vozy, takže dobře ví, co firemní klientela vyžaduje a potřebuje a jak dělat auta s velkou nosností a dobrými přepravními vlastnostmi. Iveco Daily je také dobře známé svými speciálními provedeními pro hasiče a jiné jednotky. Na snímku německé Iveco Daily páté generace jako požární vůz.

Záruka

Koupě užitkového vozu z bazaru se kvůli skrytým vadám již bát nemusíte. Skryté vady i jiné vady, které vzniknou až do 3 let od koupě vozu řeší záruka na technický stav automobilu a to ve třech variantách s různým rozsahem krytí. Ať už se na autě objeví jakákoli závada krytá pojistkou, vy nic platit nebudete. O vše se postará pojišťovna, která je na to připravena.

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto-moto se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.