OD Kotva – parkování za výhodných podmínek

Hledáte možnost, jak výhodně zaparkovat v hlavním městě? Parkování v Praze může být složité, obzvlášť pokud nevíte, kde svůj vůz můžete nechat. Máme pro vás proto jedno zajímavé doporučení, a to na parkování v obchodním domě Kotva. Již od 50 Kč za hodinu během dne nebo za 30 Kč v noci zde můžete nechat svůj vůz. Kromě krátkodobého stání Kotva nabízí také dlouhodobý pronájem parkovacích míst.

Výhodou parkování v OD Kotva je, že se obchodní dům nachází přímo v centru Prahy, pokud zde tedy máte nějaké zařizování nebo důležitou schůzku, můžete ho zde pohodlně nechat. Parkoviště je navíc monitorované a vy tak máte jistotu, že vaše auto bude v bezpečí před případnými zloději či vandaly. Parkování v zastřešené garáži je vždy bezpečnější než venku na ulici.

Obchodní dům Kotva nabízí opravdu každému přijatelné podmínky pro parkování. Praha je velké město s vysokým počtem obyvatel, a pokud svůj vůz chcete nechat v centru a ne na okraji, může to být značně problematické. Více informací o parkování v Praze, ať už v centru nebo i v dalších částech, naleznete na webových stránkách www.parkovani-praha1.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Portály se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.