TP-Link má v portfoliu nový dvoupásmový Wi-Fi opakovač

TP-Link představuje pod názvem RE210 nový dvoupásmový opakovač (repeater) Wi-Fi signálu, který nabízí podporu standardu 802.11ac a rychlost přenosu dat až 750 Mbit/s.

Zařízení je určeno pro zesílení signálu Wi-Fi v místech příliš vzdálených od routeru, a to především v domácnostech a kancelářích. Kromě modulu Wi-Fi disponuje opakovač také ethernetovým portem, s jehož pomocí můžete připojit k domácí nebo kancelářské síti různé přístroje, které nejsou vybaveny bezdrátovou technologií.

Model TP-Link RE210 dokáže fungovat paralelně ve frekvenčních pásmech 2,4 a 5 GHz, a jak již bylo uvedeno, zvládá celkovou maximální rychlost přenosu dat do 750 Mbit/s (z toho 300 Mbit/s v pásmu 2,4 GHz). Tato rychlost stačí pro multitaskingové operace i činnosti náročnější na data, jako je streamování HD videa nebo hraní on-line her. Repeater obsahuje mimo jiné LED diodu indikující sílu signálu tak, abyste mohli pro zařízení vždy najít nejvhodnější umístění.

Opakovač je vybaven sklopnými anténami, díky nimž je opravdu kompaktní a díky tomu je vhodný například pro cestování. S jeho pomocí můžete posílit například místní síť v hotelu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Počítače se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.