Nejprodávanější letní pneumatiky

Každý rok se potácíme se stejnými starostmi. A to kdy a čím obout našeho čtyřnohého miláčka – naše auto. Přinášíme vám přehled 3 nejprodávanějších letních pneumatik českého internetu.

Barum Bravuris 2

Pneumatiky české výroby Barum Bravuris 2 se těší velké oblibě. Jedná se totiž o dostupnou pneumatiky, která je spolehlivá a kvalitní. Ve své cenové kategorii je vítězem.

Pneu Barum Bravuris 2 má asymetrický design, což zajišťuje lepší jídzní vlastnosti než tomu bylo u předchůdců této pneumatiky. Zvýšila se také životnost, snížila spotřeba paliva, vylepšili jízdní vlastnosti a také se zapracovala na ochraně životního prostředí.

Cena pneumatik se pohybuje od 990 Kč.

Barum Brillantis 2

Pneu Barum Brillantis 2 letní spatřili světlo světa již v roce 2010. Ovšem jejich popularita je stále velmi vysoká. Pneumatiky kombinují vysokou životnost a vyvážené jízdní vlastnosti, které jsou znatelné při odezvě řízení.

Mezi typické vlastnosti Barum Brillantis 2 patří vysoký kilometrový výkon, vysoká jízdní bezpečnost při klasické jízdě, zvýšená aquaplaningová bezpečnost a také kratší brzdná dráha.

Pneumatiky jsou oblíbené také kvůli své ceně, která se pohybuje již od 550 Kč.

Dunlop SP Sport BLURESPONSE

Pneumatiky vyšší cenové kategorie se vyrábí od přelomu roku 2012 – 2013. Pod značkou GoodYear se můžete těšit na velmi dobré vlastnosti. Mezi ty patří zejména velmi dobrá přilnavost na mokré vozovce a úspora paliva při jízdě. Vzhledem k tomu, že GoodYear vyrábí již po dlouhé roky sportovní pneumatiky, zakomponovala firma několik výrobních postupů i materiálů do pneumatik na klasické ježdění.

A jaké letní pneumatiky obouváte na své auto vy?

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto-moto se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.