Letiště Praha

Patříte do skupiny lidí, kteří rádi cestují letadlem či se jen chystáte na dovolenou a řešíte otázku jak se na Letišti Václava Havla Praha zorientovat? V tom případě se nacházíte na správné stránce.

Internetové stránky PragueAirport.info jsou stránky které jsou zaměřeny na poskytování informací o největším českém letišti v Praze.
Neletíte do zahraničí, jen jedete na letiště vyzvednout známé a tak hledáte informace o tom kdy přesně je přílet letadla vašich známých? I tyto informace naleznete na webu PragueAirport.info. Kromě zmíněných časů příletů a odletů na stránkách také naleznete ceníky dlouhodobého i krátkodobého parkování a v neposlední řadě také informace o MHD která jezdí z letiště do zastávky Dejvice a Zličín.
Cestujete letadlem poprvé a tak řešíte otázku zda všechno zvládnete bez problémů? V tom případě doporučujeme pozorně prostudovat instrukce k odbavení, tedy hlavně zkontrolovat zda máte platné doklady, dostatek peněz, telefon a v neposlední řadě také osobní věci.
Víte co dělat v případě, že vám letecká společnost ztratí zavazadlo? Víte jak se zachovat když nestihnete vaše letadlo? Nejen tyto informace, ale i spoustu dalších naleznete na webu PragueAirport.info. Samozřejmě i kontakty na letiště jsme na stránky přidaly, takže když budete v úzkých, můžete využít telefonické informační linky.
Pokud se chystáte k odletu na dovolenou, přejeme bezproblémovou cestu a příjemné prožití vašeho zájezdu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.