Vydejte se na last minute na Kapverdské ostrovy

Čekáte na poslední chvíli, než si vyberete, kam vyrazíte letos na dovolenou?

Pakliže hodláte vyrazit ještě tohle léto, začíná být nejvyšší čas. Zájezdy do běžných destinací jsou už ale povětšinou vyprodané. Co ale takhle zkusit něco jiného, například Kapverdské ostrovy. Last minute na tyto ostrovy poblíž afrického kontinentu pořídíte levně i nyní.

Kapverdské ostrovy jsou ideální příležitostí, jak si vyzkoušet trochu jinou dovolenou. Pakliže vás už nudí jezdit neustále do stejných zemí a na stejná místa, hlavně do Chorvatska, Itálie nebo do Řecka, pak právě Kapverdské ostrovy mohou být tím nejlepším řešením.

Skvělé klimatické podmínky jsou pro Kapverdy typické

Kapverdské ostrovy v létě nabízejí přímo skvělé podmínky. Teploty zde stoupají nad třicet stupňů. Díky tomu, že jsou obklopeny mořem, je zde ale i při vysokých teplotách velmi příjemné klima.

Nemusíte se ani bát, že byste zrovna trefili špatné počasí plné deště, období dešťů je zde velmi krátké a mimo hlavní sezonu.

Last minute na Kapverské ostrovy lze zajistit po celý rok

Kapverdy jsou vlastně místem, kam můžete odjet v jakémkoliv ročním období, třeba i v zimě nebo na začátku jara. Vždy zde zažijete příjemné podmínky.

Nezklame vás ani kvalita zdejšího ubytování a služeb, která šla v posledních letech výrazně nahoru. V tomto směru Kapverdské ostrovy nabízejí stejný komfort jako běžné destinace, na které jste zvyklí v Evropě.

Pokud zvolíte last minute Kapverdské ostrovy, jistě nebudete litovat. Čekají zde na vás krásné a upravené pláže na několika ostrovech.

Určitě si jeden vyhraďte na výlet lodí, chlapi si jistě vyzkouší rybaření na Kapverdských ostrovech, dámy pak nepohrdnou nákupy v malých obchůdcích s mnoha typickými suvenýry. Prostě Kapverdy nikoho nezklamou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.